DİĞER ÜLKELERİN FİRMA TEMSİLCİLERİ İÇİN BAŞVURU VE KAYIT      
           
ÜLKE BİRİM TEL. FAKS E-POSTA ADRES
Afganistan Kabil Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 0093 799160700
0093 778686626
0093 202104023 
- kabil@dtm.gov.tr
Shah Mahmoud Ghazi Khan Str 134 Kabul / AFGHANİSTAN
Arnavutluk Tiran Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00355-4-227 19 27
00 355-4-225 65 48
tiran@dtm.gov.tr Rruga e Deshmoret e 4 Shkurtit Kompleksi Green Park, Kulla 2, Kat:6 No:20 Tirana-Arnavutluk
Azerbaycan Bakü Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00994 12 4413968  00994 12 4413906  baku@dtm.gov.tr Samed Vurgun Küçesi, 94
Bakü / AZERBAYCAN
Bangladeş Dakka Büyükelçiliği 00 880 2 882 21 98
00 880 2 882 35 36
00 880 2 881 32 97
00 880 2 882 38 73 turkemb.dhaka@mfa.gov.tr Road No.2, House No.7, Baridhara 1212 Dhaka/BANGLADESH
Bulgaristan Sofya Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 359 2 958 12 02 00 359 2 958 14 25 sofya@dtm.gov.tr  98 Bulgaria Blvd., Floor 7, Office 13D-14D,1680
Sofia, BULGARIA
ÇHC Pekin Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 86-10-64649538
00 86-10-64642268
pekin@dtm.gov.tr Office&Apartment Building Kempinski Hotel Beijing Lufthansa Center ,
50 Liangmaqiao Road , Chaoyang District,Unit:C 812, Beijing 100016,
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
Shangay Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeliği 0086 21 6437 8302 0086 21 6433 0221 sanghay@dtm.gov.tr  No: 1375 Huai Hai Road (M) Qihua Tower 13 A Xuhui District Shanghai People's Republic of China 200031
Gürcistan Tiflis Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00995 (32) 25 12 89
00995 (32) 25 13 36 
00995 (32) 25 12 98  tiflis@dtm.gov.tr 35, Chavchavadze Ave. Tbilisi / Georgia
Hindistan Yeni Delhi Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 91 11 2687 99 07
00 91 11 2688 90 53 - 54
00 91 11 2688 92 36  yenidelhi@dtm.gov.tr 50-N, NYAYA MARG, CHANAKYA PURI, NEW DELHI 
Irak Bağdat Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 964 790 316 75 81 (GSM) - bagdat@dtm.gov.tr Al Weziriya Mahalla:301 , Zukak:5, No:15 Baghdad/IRAQ   
Erbil DTM Temsilciliği 00 964 750 717 43 45
00 964 750 756 3333
00 964 771 0775 931
- musul@dtm.gov.tr
erbil@dtm.gov.tr
Ster Tower No:601 Gulan Caddesi Erbil/IRAK
Basra Ticaret Ataşeliği 00 964 781 247 44 27 basra@dtm.gov.tr -
İran Tahran  Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 98 21 3391 3592  00 98 21 3392 4952 tahran@dtm.gov.tr Ferdowsi Caddesi No:337 Tahran İRAN
Karadağ PODGORİCA BÜYÜKELÇİLİĞİ 00 382 -20-445 700 00 382-20-445 777 podgorica.be@mfa.gov.tr Ambasada Turske Radosava Burica b.b. (Do Codre) 81000 Podgorica Montenegro
Kazakistan Astana Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 7 717 270 46 71-72-73
00 7 701 790 90 15 (GSM)
00 7 7172 20 45 98 astana@dtm.gov.tr T.C. Astana Büyükelçiliği Yerleşkesi Taşenova Cad. No: 3 Ofis: 312-313-314
Kırgızistan Bişkek Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 996-312-902934 00 996-312-902935 biskek@dtm.gov.tr Moskovskaya 89,  720040  Bishkek/KYRGYZSTAN
Makedonya Üsküp Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 389 2 322 40 10 00 389 2 322 20 14 uskup@dtm.gov.tr Borka Taleski 55, 1000 Üsküp
Moğolistan Ulan Bator  Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 976 11 33 01 73 00 976 11 33 01 73 ulanbator@dtm.gov.tr Central Post Office, P.O. Box: 1009 Enkhtaivny Street 5, Ulaanbaatar/Mongolia
Moldova Kişinev Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 373 22 22 22 28 00 373 22 21 16 40 kisinev@dtm.gov.tr M. Eminescu Caddesi, 41/1, Apt. No:1, Blok C, Kişinev, MOLDOVA
Özbekistan Taşkent Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 998 71 233 29 19 00 998 71 233 29 19 taskent@dtm.gov.tr Akademik Yahya Gulamov Kuchesi No: 87 Taşkent / Özbekistan
Pakistan İslamabad Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 92 51 282 9123
00 92 51 831 9800  
00 92 51 282 9363 islamabad@dtm.gov.tr Diplomatic Enclave, Street 1, G - 5   Islamabad - PAKISTAN
Karaçi Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeliği 00 92 213 587 89 99  00 92 213 581 03 57  karaci@dtm.gov.tr -
Romanya Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 40 21 / 318 39 39 00 40 21 / 318 44 99 bukres@dtm.gov.tr Bd.Magheru No:24, et 4, apt.27   Sector1    Bucharest/ROMANIA
Rusya Fed. Moskova  Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 7499 246 29 89
00 7499 246 39 89
00 7499 246 14 89 
00 7499 246 49 89 moskova@dtm.gov.tr  7. Rostovski Per. D. 12 (Metro Kievskaya)  119121, Moskova, Rusya Federasyonu
Kazan Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeliği 00 7843 238 24 27
00 7843 299 53 17
00 7843 264 46 40 kazan@dtm.gov.tr Ul. M. Gorkiy, 23/27, PB 141420015
Novorossisk Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeliği 00 7861 764 44 23 00 7861 764 44 23 novorossisk@dtm.gov.tr Ul. Svoboda 73
Suriye Şam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00 963 11 211 01 01         00 963 11 211 01 03 sam@dtm.gov.tr Tanzim Kafersuseh Hasan Samra Cad 152, Bina No:172  Kat:1 No.8 Şam – SURİYE
Halep Başkonsolosluğu Ticaret Ateşeliği 00 963 21 264 54 11 00 963 21 264 54 12 - -
Tacikistan DUŞANBE BÜYÜKELÇİLİĞİ 00 992 37 221 14 85
00 992 37 221 22 08
00 992 37 221 00 36 
00 992 37 251 00 12 turkemb.dusanbe@mfa.gov.tr RUDAKI CADDESİ 15 DUŞANBE
Türkmenistan Aşkabat Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği  00-993-12-27 35 39 00-993-12-27 35 36 askabat@dtm.gov.tr Shevchenko,41/A     Ashgabat/TURKMENISTAN
Ukrayna Kiev Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği 00 38 044 284 83 17 00 38 044 285 24 16 kiev@dtm.gov.tr 18, Arsenalna Str. 01901   Kiev
Odesa Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği  00 38 048 722 70 05
00 38 048 722 71 07
00 38 048722 24 14 odesa@dtm.gov.tr Jukovskogo Str. No:33 Ofis No:406   65045 Odesa